Zastosowanie soczewek multifokalnych

Zastosowanie soczewek multifokalnych
Jeremy Bezanger z Unsplash

Nie bez powodu soczewki kontaktowe cieszą się dużą popularnością wśród pacjentów, którzy borykają się z różnymi wadami wzroku. Soczewki są o wiele wygodniejsze od okularów, pozwalają bez obaw uprawiać nawet wyjątkowo ekstremalne sporty, a przy tym dobrze dobrane egzemplarze wpływają pozytywnie na nasz komfort i nawilżenie oczu w ciągu dnia. W dzisiejszym wpisie podpowiemy, dlaczego warto wybrać soczewki multifokalne, co je wyróżnia od innych propozycji, które są dostępne na rynku i komu są one szczególnie dedykowane.

Soczewki multifokalne Acuvue zostały tak zaprojektowane, że umożliwiają wyraźne widzenie na praktycznie każdą odległość. Dodatkowo oferują swoim użytkownikom wyjątkowo wysoki komfort noszenia i wygodę. Wyróżnia je także fakt, że blokują ponad 98 procent promieniowania UVB i 85 procent promieniowania UVA. Soczewki pozwalają cieszyć się całodniowym komfortem i optymalnym nawilżeniem dzięki wyjątkowej technologi Laceron. Multifokalne soczewki Acuvue to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują korekcji do dali i bliży.

Soczewki multifokalne, które są zwane również progresywnymi, umożliwiają dokładne widzenie z każdej odległości. Sprawdzają się do czytania książek, jazdy samochodem, czy pracy przed komputerem. Z powodzeniem można wybrać egzemplarze, które będą idealne do stosowania przez jeden dzień, ale i takie, które można nosić przez miesiąc. Soczewki Acuvue zachwycają swoją wysoką jakością i atrakcyjną ceną, która idzie w parze z wyjątkowo dobrym komfortem i nawilżeniem – sprawdź sam na https://www.acuvue.pl/soczewki-kontaktowe/1-day-acuvue-moist-multifocal

Tekst sponsorowany

PODZIEL SIĘ: